Assigning the return value of new by reference is deprecated [ 27 Feb 2020 11:06:30 ] in includes/classes/eSyndiCat.php(362) : eval()'d code:5

Function split() is deprecated [ 27 Feb 2020 11:06:30 ] in plugins/articles/index.php:40

Kompromis Management podľa Feng Suei - Compromise Základy Manažmentu :: Article - Najsledovanejšie Svetové Múdrosti
Najsledovanejšie Svetové.
Múdrosti

Kompromis Management podľa Feng Suei - Compromise Základy Manažmentu

Kompromis Management - Compromise Základy Manažmentu

Rada č. 1: Keď práve neviete kam sa máte so svojou spoločnosťou pohnúť, tak urobte dva kroky späť a jeden šikmo v pred. Týmto spôsobom sa dostanete z výru stagnácie PREČ do bezpečia.

 

Svetové strany spomenuté v tomto článku sú relevantné / obrazne a platí hlavný je pohľad od Vás priamo na sledovanú vec, alebo ak vec je typu DOM/BUDOVA platí to, že kde je hlavný vchod to je JUH. Celý článok je funkčný iba na poozítívne zmeny a vo vieru v lepšie časy. Tzn. Je nepoužiteľný pre FAKE, zlo, alebo MotherFucking.

 

Keďže často zabúdame, prioritou každého člena teamu by mala byť pravidelná revízia úloh dôležitá na dokončenie práce. Ak tomu tak zatiaľ nie je, urobte ju hneď a to podľa známeho Feng-Suei. Zájdite do severo-západnej časti ( niečoho: stola, budovy, mesta, krajiny...) a po ujasnení myšlienok prejdite priamo do juho-západnej časti. Všade sa rozložte s vecami, ktoré momentálne riešite, podľa štýlu, ktorý Vám najviac vyhovuje  a urobte si karmické pohodlie. V tomto prechode Vám viac dochádza skutočných nápadov a riešenia a keď práve robíte inventúru svojej vlastnej práce, tak ste dosiahli MNG Uvedomenie si dalšieho postupu, alebo napr. ďalšej delegácie.

Ako to celé funguje: Tým, že si uvedomíte svoje ciele v severo-západnej časti ( niečoho, stola, budovy atď.) získate Magickú energiu hojnosti, ktorú táto čast celku má. Je tu možnosť ďalšieho zmaterializovania, samozrejme  v rámci reálnych možnosti a v konečnom dôsledku ide o kúpu niečoho, alebo nadobudnutia, no tu si to však stačí zatiaľ uvedomiť. To čo v tejto časti vykonáme, čo tu vnímate alebo čo si tu predstavujete, je Vaše vlastné blaho a je tu to, čo Vám dopomáha žiť comfortnejšie. Čiže ak ste tu na niečo prišli, určite to prosím zrealizujte. Bude Vám tak lepšie.

Prechodom do juho-západnej časti zabezpečí upevnenie nadobudnutej veci už aj vo vlastnom dedictve v strede cesty a následne v oblasti vedomia a uvedomenia si. Toto celé nás pretrasie a dá nam spätné avízo o začatí nadobúdania a dosahovania stanovenej cielovej túžby. Good Luck

 

 

Feng Suei - Part. GET

 

 

 

Feng Suei zONES  from Be Mag

Viac informácií o Feng Suei