Assigning the return value of new by reference is deprecated [ 27 Feb 2020 12:19:53 ] in includes/classes/eSyndiCat.php(362) : eval()'d code:5

Function split() is deprecated [ 27 Feb 2020 12:19:53 ] in plugins/articles/index.php:40

Ako zastaviť negatívne myšlienky pomocou IT :: Article - Najsledovanejšie Svetové Múdrosti
Najsledovanejšie Svetové.
Múdrosti

Ako zastaviť negatívne myšlienky pomocou IT

Ako zastaviť negatívne myšlienky pomocou IT

 

Nepríjemné myšlienky sa dajú ľahko zastaviť a vymeniť pomocou obľúbenej mp3 popri práci na tom istom PC. Odporúčam.

 

Dnes, v dobe, keď každý euro cento je veľa, sa zbytočne zamýšlame nad budúcnosťou aj keď rok draka to podporuje. Mali by sme si určiť dve základné priority pre dnešné dni a tými sú: RADOSŤ a BEZPEČIE.

Doporučujem ešte článok AKO SA NENECHAŤ PREPUSTIŤ Z PRÁCE

 

Napredujte jednoducho a pomali. Deň má až 24 hodín, nie sekúnd. takže. Popri činostiach v práci a doma, prosím robte po sebe aj náležitý poriadok, kde sa budú vraciať tí po Vás. Doporučujem Vám príjemné rytmy salsy, rímovačky a drum&bass & soul power. Let it roll

Negatívne myšienky je možné zastaviť pomocou IT, tak, že necháte robiť na systéme ostatných a Vy ich iba budete pozorovať. Nech si idú dementi. Keď Vás zavolá šéf a opýta sa čo práve robíte, odpoveď bude: SNAŽÍM SI VYMYSLIEŤ LEPŠÍ POSTUP PRÁCE, porp. SKRÁŠLIŤ PROSTREDIE, ale to je už jeho úchylka, tak mu ju neberte.

Ďalej možete použiť MP3 Player, náramkové hodinky, mobil, alebo kalkulačku a realizovať analýzy, alebo relaxovať. Len relax a výťazstvá Vám dokážu zlepšiť náladu. Doporučujem snaď aspoň raz za týťden preorganizovať realizačné motívy základne a drive injektovať entuziazmom, plus venovať sa regenerácií tela, ducha a mysle a umožniť si prežívať radosť zo života, tak ako je nám to dané. 

 

Ak si bol/a dnes dobrý/á a m;6e3 si pozrieť v klude video, tak klikni tu